Май 2016       Юни 2016       Юли 2016       Август 2016       Септември 2016       Октомври 2016       Ноември 2016       Декември 2016   
 

Автобусни билети до Истанбул

 Направете запитване за Автобусни билети тук

 

Автобусни билети до Истанбул

„Нишикли - Травел” е компания специализирана в извършването на международен автобусен транспорт – редовни автобусни линии по маршрути:

Добрич -  Варна - Бургас -ГКПП Малко Търново -

ГКПП Дерекьой - Къркларели - Чорлу - Силиври - Авджелар - Истанбул

и

Силистра - Разград - Шумен - Бургас - ГКТТ Малко Търново -

ГКПП Дерекьой - Къркларели - Чорлу - Силиври - Авджелар - Истанбул

    

Разписание 2015

Добрич -  Варна - Бургас - ГКПП Малко Търново - ГКПП Дерекьой - Къркларели - Чорлу - Силиври - Авджелар - Истанбул

Направление Дни от седмицата Час на тръгване  и пристигане Място на тръгване и пристигане
Добрич всеки ден

09:30ч

20:30ч

Автогара

Пазара

Варна всеки ден

10:30ч

21:30ч

Автогара - Варна сектор 9
Бургас всеки ден

12:30ч

23:30ч

ул. Булаир
ГКПП Малко Търново всеки ден

14:15ч

00:30ч

 
ГКПП Дерекьой всеки ден

15:00ч

01:30ч

 
Къркларели всеки ден

16:00ч

02:30ч

Автогара
Чорлу всеки ден

17:30ч

03:45ч

Автогара
Истанбул всеки ден

18:30ч

05:30ч

Автогара Истанбул - сектор

 

Истанбул - Авджелар - Силиври - Чорлу - Къркларели - Бургас - Варна - Добрич

Направление Дни от седмицата Час на тръгване  и пристигане Място на тръгване и пристигане
Истанбул всеки ден

09:00ч

20:00ч

Автогара Истанбул - сектор
Чорлу всеки ден

10:30ч

21:30ч

Автогара
Къркларели всеки ден

12:00ч

23:00ч

Автогара
Дерекьой всеки ден

14:00ч

00:30ч

 
Малко Търново всеки ден

15:00ч

01:15ч

 

 
Бургас всеки ден

15:00ч

02:00ч

ул. Булаир
Варна всеки ден

17:00ч

04:00ч

Централна Автогара - сектор 9
Добрич всеки ден

18:00ч

05:00ч

Автогара

Пазара

home-en-yakin.png

Разписание 2015

Силистра - Разград - Шумен - Бургас - ГКПП Малко Търново - ГКПП Дерекьой - Къркларели - Чорлу - Силиври - Авджелар - Истанбул

Направление Дни от седмицата Час на тръгване  и пристигане Място на тръгване и пристигане
Силистра всеки ден

08:30ч

18:30ч

Автогара

Разград всеки ден

10:30ч

20:30ч

Автогара
Шумен всеки ден

11:00ч

21:00ч

Автогара
Бургас всеки ден

13:15ч

23:10ч

ул. Булаир
ГКПП Малко Търново всеки ден

14:00ч

01:45ч

 
ГКПП Дерекьой всеки ден

14:45ч

02:30ч

 
Къркларели всеки ден

15:45ч

03:30ч

Автогара
Чорлу всеки ден

17:15ч

05:00ч

Автогара
Истанбул всеки ден

19:30ч

05:30ч

Автогара Истанбул - сектор

 

Истанбул - Авджелар - Силиври - Чорлу - Къркларели - ГКПП Дерекьой - ГКПП Малко Търново -  Бургас - Шумен - Разград - Силистра

Направление Дни от седмицата Час на тръгване  и пристигане Място на тръгване и пристигане
Истанбул всеки ден

08:30ч

18:45ч

Автогара Истанбул - сектор
Чорлу всеки ден

10:45ч

21:00ч

Автогара
Къркларели всеки ден

12:30ч

22:45ч

Автогара
Дерекьой всеки ден

14:10ч

00:10ч

 
Малко Търново всеки ден

14:45ч

00:45ч

 
Бургас всеки ден

14:30ч

00:45ч

ул. Булаир
Шумен всеки ден

17:00ч

03:15ч

Централна Автогара - сектор 9
Разград всеки ден

18:00ч

04:15ч

 
Силистра всеки ден

20:30ч

06:45ч

Автогара

Пазара

 

Ценоразпис

от/до Еднопосочен Двупосочен фиксиран Двупосочен отворен 6 месеца
Варна - Истанбул

Възрастни

55лв 110лв 110лв

Цената на Вашия билет включва:

• Превоз по посочения маршрут и дата и застраховка на местото в автобуса.

Отворените билети са валидни 6 месеца от датата на отпътуване.

• Безплатни кафе, чай, вода, закуски.

• Багаж – няма ограничения.

 

 

 

 
 
Balkan Silk Road © Всички права запазени
Този сайт е рекламен. Информация съгласно чл. 28, ал. 2 от ЗЗТ може да получите в нашите офиси.