Ноември 2014       Декември 2014       Януари 2015       Февруари 2015       Март 2015       Април 2015       Май 2015       Юни 2015   
 

Автобусни билети до Истанбул

 Направете запитване за Автобусни билети тук

 

Автобусни билети до Истанбул

„Нишикли - Травел” е компания специализирана в извършването на международен автобусен транспорт – редовни автобусни линии по маршрути:

Добрич -  Варна - Бургас -ГКПП Малко Търново -

ГКПП Дерекьой - Къркларели - Чорлу - Силиври - Авджелар - Истанбул

и

Силистра - Разград - Шумен - Бургас - ГКТТ Малко Търново -

ГКПП Дерекьой - Къркларели - Чорлу - Силиври - Авджелар - Истанбул

    

Разписание 2014

Добрич -  Варна - Бургас - ГКПП Малко Търново - ГКПП Дерекьой - Къркларели - Чорлу - Силиври - Авджелар - Истанбул

Направление Дни от седмицата Час на тръгване  и пристигане Място на тръгване и пристигане
Добрич всеки ден

09:30ч

19:00ч

Автогара

Пазара

Варна всеки ден

10:30ч

20:00ч

Автогара - Варна сектор 9
Бургас всеки ден

12:30ч

22:30ч

ул. Булаир
ГКПП Малко Търново всеки ден

14:15ч

00:30ч

 
ГКПП Дерекьой всеки ден

15:00ч

01:30ч

 
Къркларели всеки ден

16:00ч

02:30ч

Автогара
Чорлу всеки ден

17:30ч

03:45ч

Автогара
Истанбул всеки ден

19:30ч

05:00ч

Автогара Истанбул - сектор

 

Истанбул - Авджелар - Силиври - Чорлу - Къркларели - Бургас - Варна - Добрич

Направление Дни от седмицата Час на тръгване  и пристигане Място на тръгване и пристигане
Истанбул всеки ден

09:00ч

20:00ч

Автогара Истанбул - сектор
Чорлу всеки ден

11:00ч

21:30ч

Автогара
Къркларели всеки ден

12:30ч

23:00ч

Автогара
Дерекьой всеки ден

14:00ч

00:30ч

 
Малко Търново всеки ден

15:00ч

01:15ч

 

 
Бургас всеки ден

16:30ч

02:45ч

ул. Булаир
Варна всеки ден

18:45ч

05:00ч

Централна Автогара - сектор 9
Добрич всеки ден

19:30ч

05:45ч

Автогара

Пазара

home-en-yakin.png

Разписание 2014

Силистра - Разград - Шумен - Бургас - ГКПП Малко Търново - ГКПП Дерекьой - Къркларели - Чорлу - Силиври - Авджелар - Истанбул

Направление Дни от седмицата Час на тръгване  и пристигане Място на тръгване и пристигане
Силистра всеки ден

07:00ч

19:00ч

Автогара

Разград всеки ден

09:00ч

21:00ч

Автогара
Шумен всеки ден

09:45ч

21:45ч

Автогара
Бургас всеки ден

12:15ч

00:00ч

ул. Булаир
ГКПП Малко Търново всеки ден

14:00ч

01:45ч

 
ГКПП Дерекьой всеки ден

14:45ч

02:30ч

 
Къркларели всеки ден

15:45ч

03:30ч

Автогара
Чорлу всеки ден

17:15ч

05:00ч

Автогара
Истанбул всеки ден

19:00ч

07:00ч

Автогара Истанбул - сектор

 

Истанбул - Авджелар - Силиври - Чорлу - Къркларели - ГКПП Дерекьой - ГКПП Малко Търново -  Бургас - Шумен - Разград - Силистра

Направление Дни от седмицата Час на тръгване  и пристигане Място на тръгване и пристигане
Истанбул всеки ден

09:00ч

19:00ч

Автогара Истанбул - сектор
Чорлу всеки ден

11:00ч

21:15ч

Автогара
Къркларели всеки ден

12:30ч

22:45ч

Автогара
Дерекьой всеки ден

14:10ч

00:10ч

 
Малко Търново всеки ден

14:45ч

00:45ч

 
Бургас всеки ден

16:15ч

02:15ч

ул. Булаир
Шумен всеки ден

18:30ч

04:30ч

Централна Автогара - сектор 9
Разград всеки ден

19:30ч

05:15ч

 
Силистра всеки ден

21:30ч

07:00ч

Автогара

Пазара

 

Ценоразпис

от/до Еднопосочен Двупосочен фиксиран Двупосочен отворен 6 месеца
Варна - Истанбул

Възрастни

60лв 120лв 120лв

Цената на Вашия билет включва:

• Превоз по посочения маршрут и дата и застраховка на местото в автобуса.

Отворените билети са валидни 6 месеца от датата на отпътуване.

• Безплатни кафе, чай, вода, закуски.

• Багаж – няма ограничения.

 

 
 
Balkan Silk Road © Всички права запазени
Този сайт е рекламен. Информация съгласно чл. 28, ал. 2 от ЗЗТ може да получите в нашите офиси.